Domácí bezdrátová meteostanice Emos E5080 | dosah až 30 m | až 3 čidla

Kód: M1359
Značka: Emos
989 Kč / ks 817,36 Kč bez DPH 989 Kč / 1 ks
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
4.4.2023

Kompaktní bezdrátová meteostanice s přehledným monochromatickým displejem s měřením barometrického tlaku vzduchu a grafem vývoje tlaku vzduchu. K bezdrátové meteostanici lze připojit až 3 teplotně-vlhkostní čidla. Dosah mezi čidly a meteostanicí může být až 30 m.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Domácí bezdrátová meteostanice Emos E5080 | dosah až 30 m | až 3 čidla

Parametry

Měření venkovní teploty -50 až +70 °C
Rozlišení měření venkovní teploty 0,1 °C 
Měření vnitřní teploty -10 až +50 °C 
Rozlišení měření vnitřní teploty 0,1 °C 
Měření venkovní vlhkosti 20 až 95 % RV 
Měření vnitřní vlhkosti 1 až 99 % RV
Rozlišení měření vlhkosti vzduchu  1 % RV 
Měření barometrického tlaku vzduchu 300 až 1200 hPa
Rozlišení měření barometrické tlaku 1 hPa
Dosah bezdrátového čidla až 30 m (přímá viditelnost bez překážek)
Přenosová frekvence 433 MHz
Možné další čidlo až 3 čidla (E05018 viz související produkty)
Velikost displeje 105 x 105 mm
LED podsvícení displeje ANO
cca 10 sec. po aktivaci tlačítka
Trvalé podsvícení NE
Předpověď počasí ANO
7 ikon
Fáze měsíce NE
MIN / MAX teplota ANO
Teplotní výstraha NE
Trend teploty ANO
Trend tlaku ANO
Korekce nadmořské výšky ANO
Hodiny řízené DCF signálem
Formát času 12 / 24 hod.
Kalendář / datum ANO
Budík ANO
Opakované buzení ANO
Napájení hlavní jednotky 3x mikrotužková baterie AAA (nejsou součástí dodávky)
Napájení bezdrátového čidla 2x mikrotužková baterie AAA (nejsou součástí dodávky)
Rozměr/hmotnost hlavní jednotky 130 x 130 x 27 mm / 368 g
Rozměr/hmotnost bezdrátového čidla 100 x 60 x 21 mm / 54 g
Prodejní obal 1 ks, krabička

Jak na předpověď počasí? Stylově a s přehledem

Malé nástěnné teploměry pověšené u okna jsou už dávno minulostí! Moderní meteostanice totiž neinformují pouze o aktuální teplotě, ale umí toho mnohem více. Díky domácí bezdrátové meteostanici E5080 nemusíte ráno před odchodem do práce zkoumat oblohu a snažit se uhodnout, jaké bude během dne počasí. Stačí jeden pohled na displej a budete mít jasno!
Samozřejmostí je měření všech základních veličin (teplota, vlhkost, tlak). Meteostanice měří venkovní teplotu v rozmezí -40 °C až +70 °C a vnitřní teplotu v rozmezí -10 °C až +50 °C, v obou případech s rozlišením 0,1 °C. Pojďte se podívat, co dalšího domácí bezdrátová stanice umí.

Meteostanice, na kterou je radost pohledět

Elegantní design s velkým čitelným displejem si vás získá na první pohled. Bezdrátová meteostanice se hodí do všech prostor a nemusíte se obávat, že by působila rušivým dojmem. Naopak! Precizní provedení a podsvícený LCD displej pozvedávají tento model na vyšší úroveň a činí z něj nejen praktického pomocníka, ale také zajímavý doplněk.

Dokonalý přehled o počasí kdekoli a kdykoli

Kde se bude bezdrátová meteostanice nejlépe vyjímat? Nejvhodnější je samozřejmě meteostanici umístit tam, kde bude dostatečně na očích, zejména tedy před odchodem z domu. Praktická je proto možnost pověšení na zeď, například vedle vstupních dveří. Stejně tak lze meteostanici postavit na stůl, například vedle televize či na polici v kuchyni. Meteostanici lze také příznačně umístit na noční stolek, kde využijete i její další funkce, jako je budík, kalendář atd.

Široký pozorovací úhel ve formě funkce Comfort view zaručuje, že budete mít přehled o aktuální teplotě a dalších užitečných hodnotách takřka odkudkoli.

Seznamte se s dalšími užitečnými funkcemi

A co dalšího bezdrátová domácí meteostanice E5080 nabízí? Najdete zde například budík, jehož zapnutí je uživatelsky velmi jednoduché. Nechybí zde však ani možnost nastavení časového pásma a data.

Velmi užitečná je také funkce DCF (automatické nastavení času). Hodiny díky řízení DFC signálem ukazují vždy přesný čas, není potřeba dále cokoli nastavovat, a to ani při přechodu na letní či zimní čas. 

Předpověď počasí na dosah

Moderní meteostanice již běžně nabízejí v rámci svých funkcí také předpověď počasí a model E5080 rozhodně není výjimkou. Bezdrátová domácí stanice nabízí předpověď počasí v rámci několika hodin. Součástí meteostanice je rovněž ukazatel trendu vývoje teplot a relativní vlhkosti.

Součástí meteostanice je venkovní čidlo, které lze umístit až do vzdálenosti 30 metrů. To ovšem není vše! K meteostanici je možné v případě potřeby připojit 3 čidla, díky čemuž můžete mít přehled o teplotě na celém pozemku, ale třeba i v suterénu, garáži apod. Užitečným údajem je bezesporu i vlhkost, přičemž venkovní vlhkost měří meteostanice v rozmezí 20 % až 95 % RV s rozlišením 1 %, vnitřní vlhkost v rozmezí 1 % až 99 % RV. Barometr pak nabízí informace o atmosférickém tlaku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Digitální meteostanice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.419 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: