Novinky

Problém VLHKOST .... jak na ni ?
Řešíte problém s vysokou vlhkostí ? 

Bydlíte v krásném starém domě, ale trápí Vás zvýšená vlhkost vzduchu nebo zdiva?vysoka-vlhkost-01
Využijte profesionální odvlhčovače vzduchu - nejvýkonnější odvlhčovače vzduchu v nabídce se mohou pochlubit výkonem vysoušení nad 20 litrů denně. Rozumným střídáním umístění vysoušeče můžete vyřešit problémy s vlhkostí v celém domě.

PROČ REGULOVAT ??? .... protože se to vyplatí !
VÍTE, ŽE : Přetopení budovy o 1°C Vás stojí cca 6÷7% energie navíc?

Máte pocit, že platíte stále více peněz za vytápění Vašeho domu nebo bytu i když jsou v posledních létech zimy mírné? Vyzkoušejte samostatné programovatelné termostatické hlavice na radiátory a nebo zvolte komplexní řešení v oblasti regulace a řízení vytápění kde můžete využít jak programovatelných termostatických hlavic tak také bezdrátových termostatů, okenních kontaktů a dalších komponent.
Následně pak budete mít možnost dohledu celého otopného systému přes počítač a také přes chytrý telefon nebo tablet.chytry-dum-01
Díky pokroku v technice zvládne instalaci bezdrátového systému pro vytápění de facto každý a pokud máte doma, na firmě internetové připojení (což už převážná většina obyvatelstva má) vůbec nic Vám nebrání dostat otopnou soustavu pod kontrolu.

Dosažitelná úspora až desítky % tepelné energie spočívá ve skutečnosti v tom, že vytápíte účelně pouze ty prostory, které používáte.